Dla różnych typów okien, np. Rozwierno-Uchylnych, Sobinco oferuje dużą gamę wysokiej jakości produktów łatwych i bezpiecznych w użytkowaniu. Mamy w ofercie zawiasy niewidoczne, jak i widoczne wyposażone w kompletny system zamykania. System zawiera: klamki, nożyce, narożniki, punkty ryglowania, zaczepy, klipsy ustalające. Wszystkie produkty te wykonane są z materiałów niekorodujących.
Okna Sobinco

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą okuć okiennych w dziale "Do pobrania".


W swojej ofercie Sobinco ma szeroki wybór okuć drzwiowych w wersji antywłamaniowej i standardowej. Gama produktów Sobinco zawiera kompletny system począwszy od zawiasów na dyble poprzez zamki, zamki wielopunktowe, klamki, rygle drzwiowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą okuć drzwiowych w dziale "Do pobrania".


Oferujemy trzy typy okuć przesuwnych Sobinco. Podnoszono-przesuwne, uchylno-przesuwne, przesuwne. Dla każdego systemu Sobinco oferuje rozwiązanie poprzez rozszerzony zakres produktów, aby użytkowanie i produkcja drzwi odbywała się w sposób przyjazny dla użytkownika. Zakres ten sięga od zamków wielopunktowych i zamków pojedynczych do pochwytów, małych uchwytów, rozwiązań przesuwnych.
Okna Sobinco

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą okuć do drzwi przesuwnych w dziale "Do pobrania".